Loading

Müşterilerimizden

Müşterilerimiz Özel Ali Otomotiv Peugeot ve Citroen Servisi İçin
Ne Diyorlar

Mehmet Karaca

Ali Otomotiv Servisine geliyorum, çünkü arabayı sürmeyi riske atmam ve durumu daha da zorlaştırmam. Özellikle de bir ailen olduğunda hiç bir zaman kendimi riske atmam. Teşekkürler Ali Otomotiv.

Nuri Sarıoğlu

Ali Otomotiv Özel Servisi arkadaş  tavsiyesiyle 2011 Model Peugeot 3008 aracımı bakım için götürdüm  ve hizmetlerinden çok memnun oldum. Eminim, Ali Otomotiv Servisini gelecekte tekrar kullanacağım. Herkese Selamlar.

M.Halit Bostan

Doktor Ali, Ali Otomotiv  oto tamir tecrübesine ve yaptığı işlerden çok eminim. Teşekkürler Doktor Ali.

D.Özkan

Güler yüzlü kadro ve kusursuz hizmet…
Yaşamış olduğumuz kaza sonrası sizlerin güvenli ellerine teslim ettiğimiz aracımızı son derece kısa sürede tamir ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Abdullah Keskin

Sayın Ali Otomotiv Yeklilileri,
Aracımda ortaya çıkan arızanın onarımı konusunda şirketinizin sunmuş olduğu hizmet kusursuz olup yardımlarınız için sonsuz teşekkür ederim.

Sinan Aksoy

Ali Otomotiv’e tavsiye üzerine geldim ve oradaki arkadaşlarla tanıştım güler yüzlü, dürüst, şeffaf ve fiyatlarda uygun olması beni memnun etti özde Ali Otomotiv’e çok teşekkürler.

Ali Korkmaz

2012 C4 Grand Picasso otomobilimi Ali Otomotiv’in uzman ellerine teslim ettim. Çok rahat ettim.
C4 Grand Picasso az bulunuyor ve her usta anlamıyor ama Ali Otomotiv bütün personeli gerçek bir Citroen ustası. Citroen hastalarına Ali Otomotiv ustalarını tavsiye ediyorum.

Meriç Özdemir

Aynı şikayetle birkaç Peugeot servisine gittim şikayetimi gideremediler ve bir arkadaşım Ali Otomotiv Servisine gitmemi tavsiye etti birkaç gün sonra Ali Otomotiv Servisine gittim. Şikayetimi dile getirdim ilgi ve alakalarından çok memnun kaldım şikayetimi 10 dakika içerisinde çözdüler ve hiçbir ücret talep etmediler. Arkadaşlara çok teşekkür ediyorum ve şikayetim(4×4 4007) iki cekerdede gitsem gösterdeki dört çeker ışığını söndüremiyorlardı çözümü sordum tesisatında yanlışlar vardı onları düzelttik dediler.

Yılmaz Yıldırım

Samimi ve güler yüzlü bir ekip.Talep ettiğim hizmeti tam zamanında ve iyi fiyat ile kusursuz yapıyorlar..Teşekkürler Ali Otomotiv.